Master Data Management Support Consultant

NBC Sp. z o.o. Wynagrodzenie do negocjacji

NBC to firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Do naszego zespołu w Trójmieście poszukujemy Specjalistów na stanowisko

Zadania:

  • codzienne wsparcie związane z zarządzaniem danymi klienta w systemie MDM i systemami subskrypcji,
  • poprawa jakości danych klienta, unikanie duplikatów poprzez scalanie i rozdzielanie danych,
  • ścisła współpraca z zespołem z Norwegii.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie i wiedza w obszarach IT i / lub w obsłudze klienta,
  • doświadczenie w analizie danych, systemów oraz integracji,
  • wiedza na temat Master Data Management,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • umiejętność pracy zarówno indywidualnie, jak i w zespole,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Oferujemy

Oferujemy:

  • różnorodne projekty,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • system Benefit,
  • dostęp do platform szkoleniowych: Pluralsight i Treehouse,
  • udział w konferencjach i meetup"ach (jako słuchacz lub speaker),
  • uczestnictwo w imprezach integracyjnych i charytatywnych.

Gdzie szukać pracy jako Master Data Management Support Consultant

Jaka oferta pracy na stanowisku: Master Data Management Support Consultant w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Master Data Management Support Consultant Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Master Data Management Support Consultant, praca w dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.