Consultant SAP ABAP

Teamquest Poznań Wynagrodzenie do negocjacji
Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy konsultingowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w programowaniu w języku SAP/ABAP w tym ABAP OO lub programowania w PI;
  • Podstawowa znajomość co najmniej dwóch z wymienionych technologii: ALE/EDI, WDA, migracja danych, technologie wydruków, PI, BC;
  • Wysokie zdolności analityczne;
  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego co najmniej na poziomie dobrym;

Dodatkowe atuty:

  • Podstawowa znajomość dwóch obszarów funkcjonalnych SAP ERP (FI, CO, MM, SD, PP, QM, WM, HCM, BI, CRM, SRM)
  • Doświadczenie w pracy w serwisie
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym
  • Znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę / kontrakt
  • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy częściowo w Home Office
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w bezpośrednich relacjach z klientem
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Naukę języków obcych
  • Ubezpieczenia zdrowotne
  • Szkolenia
  • Imprezy integracyjne

Obowiązki:

  • Realizacja zgłoszeń serwisowych dla Klientów
  • Realizacja projektów rozwojowych dla Klientów Serwisu
  • Prowadzenie audytów w zakresie ABAP;
  • Realizacja prezentacji i szkoleń dla Zespołu Serwisowego;
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla Klientów Serwisu.

Gdzie szukać pracy jako Consultant SAP ABAP

Jaka oferta pracy na stanowisku: Consultant SAP ABAP w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Consultant SAP ABAP Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Consultant SAP ABAP , praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.