Tokarz lub Frezer CNC w Belgii - 2400 netto/mc

Lokalizacja: Pittem , Belgia
Praca Tokarz lub Frezer CNC w Belgii - 2400 netto/mc

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, działającego w branży produkcyjno-usługowej, specjalizującego się w obróbce skrawaniem, poszukujemy osób na stanowisko: TOKARZA/FREZERA CNC.


Opis stanowiska
  • obsługa maszyn CNC (tokarki lub frezarki)
  • praca na urządzeniach ze sterowaniem Heidenhain,Fanuc lub Mazak
  • ustawianie maszyny pod odpowiednie parametry, wprowadzanie korekt
Wymagania
  • doświadczenia na stanowisku operatora maszyn CNC
  • znajomości języka angielskiego
  • mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 17,00 euro brutto za godzinę
  • zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • trzynastą pensję, kartę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja
Wymagane języki

angielski

Wynagrodzenie
2400 netto EUR / Miesiąc

Oferta jest ważna jeszcze 930 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Tokarz lub Frezer CNC w Belgii - 2400 netto/mc

Jaka oferta pracy na stanowisku: Tokarz lub Frezer CNC w Belgii - 2400 netto/mc w miejscowości: Pittem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Tokarz lub Frezer CNC w Belgii - 2400 netto/mc Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Tokarz lub Frezer CNC w Belgii - 2400 netto/mc, praca w Pittem dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Angelika Selwuch

e-mail a.selwuch@ksservice.pl

phone +48 506 561 723

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie