Pracownik produkcji - dla kobiet i mężczyzn, bez doświadczenia

AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA Szczecin Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Sprzęt do pracy

Szkolenia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.


Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, działającego na terenie Dobrej Szczecińskiej i zajmującego się sprzedażą oraz dystrybucją tapet typu Rauhfaser, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Pracownik Produkcji.

Jeśli lubisz lekką pracę w przyjaznym zespole. Jeśli chcesz współtworzyć katalogi do tapet, a prace manualne to dla Ciebie odskocznia.

DOŁĄCZ DO NAS A PRACA STANIE SIĘ DLA CIEBIE PRZYJEMNOŚCIĄ:)


ZA PRACĘ W NASZYM ZESPOLE ZAOFERUJEMY CI:

  • pewne zatrudnienie
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • elastyczny grafik ( praca dwuzmianowa )
  • wynagrodzenie 15 zł/h
  • wyrozumiałego przełożonego
  • wolne weekendy

JEDYNE CZEGO OD CIEBIE WYMAGAMY TO:

  • zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • chęci do pracy

ZADANIA JAKIE WYKONUJEMY TO:

  • wykańczanie okładek do katalogów
  • układanie oraz przycinanie kawałków tapet

Dodatkowe informacje

Swoją ofertę kierujemy do każdego, niezależnie od płci, posiadanego wykształcenia i doświadczenia.

OTWÓRZ SIĘ NA WSPÓŁPRACĘ Z NAMI I JUŻ DZIŚ WYŚLIJ NAM SWOJE CV:)


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji - dla kobiet i mężczyzn, bez doświadczenia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - dla kobiet i mężczyzn, bez doświadczenia w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji - dla kobiet i mężczyzn, bez doświadczenia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - dla kobiet i mężczyzn, bez doświadczenia, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

phone 604862677

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie