Starszy Programista JEE

Teamquest Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji
Dla naszego klienta, producenta rozwiązań informatycznych i dostawcy profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy przy projektowaniu i budowie systemów informatycznych na stanowisku programisty
  • Bardzo dobra znajomość Java, JEE
  • Wykształcenie wyższe (minimum inżynier/licencjat)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, samodzielność
  • Chęć zdobywania nowych umiejętności i łatwość przyswajania nowej wiedzy

Dodatkowe atuty:

  • Certyfikat dziedzinowy w technologii wiodącej na poziomie średniozaawansowanym
  • Znajomość JBoss
  • Znajomość DB2, MySQL
  • Znajomość Maven, Ant, Apache Ivy
  • Znajomość PrimeFaces
  • Znajomość Eclipse, GIT
  • Znajomość narzędzi UML
  • Znajomość co najmniej dwóch technologii i zagadnień integracyjnych WS, JMS, JBI, EJB, http/s, JDBC, XML, XML Schema, WSDL, LDAP, SMTP, IBM WebSphere
  • Znajomość co najmniej dwóch technologii portalowych
  • Znajomość serwera Websphere oraz Websphere Portal na poziomie wystarczającym do skonfigurowania środowiska programistycznego oraz wykonywania prac programistycznych na przygotowanym środowisku
  • Znajomość co najmniej dwóch technik opartych o język znaczników

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym zespole przy ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Elastyczny czas pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Prywatna opiekę medyczną po okresie próbnym

Obowiązki:

  • Prace projektowe oraz programistyczne

Gdzie szukać pracy jako Starszy Programista JEE

Jaka oferta pracy na stanowisku: Starszy Programista JEE w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Starszy Programista JEE Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Starszy Programista JEE , praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.