Specjalista ds. sprzedaży projektów inwestycyjnych

Lokalizacja: Legionowo , mazowieckie
Praca Specjalista ds. sprzedaży projektów inwestycyjnych

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie projektów inwestycyjnych w branży hotelarskiej i gastronomicznej,
  • Sprzedaż usług projektowo - wykończeniowych wraz z asortymentem bezpośrednio do klienta,
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz umów dla klientów,
  • Przeprowadzanie negocjacji handlowych,
  • Realizacja celów sprzedażowych, analiza rynku i konkurencji,
  • Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami.

Oczekiwania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Duża chęć rozwoju w sprzedaży projektów inwestycyjnych, nastawienie na realizację celów sprzedażowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Posługiwanie się programem MS Excel w stopniu dobrym,
  • Umiejętność budowania dobrych relacji biznesowych, komunikatywność i otwartość.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy i zdobywania doświadczenia,
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie + opieka medyczna,
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy,
  • Lokalizacja biura: Warszawa, okolice Żerań FSO.

Numer referencyjny: SSPI/WA2/09/2018

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. sprzedaży projektów inwestycyjnych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. sprzedaży projektów inwestycyjnych w miejscowości: Legionowo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. sprzedaży projektów inwestycyjnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży projektów inwestycyjnych, praca w Legionowo dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.