Specjalista ds. sprzedaży usług dla jednostek samorządu terytorialnego

Lokalizacja: Warszawa Kraków , mazowieckie
Praca Specjalista ds. sprzedaży usług dla jednostek samorządu terytorialnego
Dział Rozwoju i Ekspertyz w Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY USŁUG DLA JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO

Idealnym kandydatem/kandydatką będzie osoba posiadająca doświadczenie w pozyskiwaniu i realizacji usług dla sektora jednostek samorządu terytorialnego z zakresu zrównoważonego rozwoju, posiadająca wykształcenie wyższe, doświadczenie min. 5 lat pracy zawodowej oraz min. 3 lata na podobnym stanowisku. Dużym atutem będzie doświadczenie w branży efektywności energetycznej.
Do zadań będzie należało:
* Utrzymywanie kontaktów z gminami oraz pozyskiwanie zleceń zgodnie z ofertą KAPE kierowaną do jednostek samorządu terytorialnego w szczególności na południu Polski
* Współrealizacja projektów i zleceń realizowanych przez KAPE dla gmin w tym nieinwestycyjnych (miękkich) projektów międzynarodowych, szkoleń i prezentacji
* Współpraca z pozostałymi działami KAPE w zakresie realizowanych działań;

W związku z prowadzeniem działań na południu Polski wymagana jest gotowość i dyspozycyjność do pracy w połowie wymiaru pracy poza Warszawą a połowa czasu pracy w biurze w Warszawie.
W związku z realizacją działań również w projektach międzynarodowych, wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym (B2) w mowie i piśmie.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)".

Oferta jest ważna jeszcze 1208 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. sprzedaży usług dla jednostek samorządu terytorialnego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. sprzedaży usług dla jednostek samorządu terytorialnego w miejscowości: Warszawa Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. sprzedaży usług dla jednostek samorządu terytorialnego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży usług dla jednostek samorządu terytorialnego, praca w Warszawa Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.