Starszy Aparatowy Zestawialni Wódek

Lokalizacja: Pruszków , mazowieckie
Praca Starszy Aparatowy Zestawialni Wódek

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Miejsce pracy: Żyrardów


Główne zadania:

 • Produkcja zestawów wódek zgodnie z recepturami i obowiązującymi normami z zachowaniem najwyższej jakości produktu.
 • Przeprowadzanie czynności kontrolnych w procesie produkcyjnym.
 • Rozliczanie i raportowanie materiałów zużytych do produkcji. Przeprowadzanie inwentaryzacji i rozliczeń codziennych i miesięcznych.
 • Utrzymanie najwyższych standardów produkcyjnych i jakościowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i standardami wewnętrznymi firmy.
 • Przestrzeganie przepisów BHP, jakościowych, celnych, podatkowych w zakresie wykonywanych zadań.
Wymagania

Wymagania:

 • Wykształcenie: Minimum średnie techniczne lub po studiach technicznych
 • Języki: Angielski- poziom średniozaawansowany
 • Doświadczenie w obrotach magazynowych płynów
 • Doświadczenie jako brygadzista lub kierownik linii
 • Umiejętność wykonywania obliczeń matematycznych. Umiejętność obsługi pomp, zaworów i urządzeń.
 • Znajomość obsługi komputera.
 • Doświadczenie pracy w systemie SAP będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę na zastępstwo (umowa na rok)
• Dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, bony na święta, wczasy pod gruszą, mikołajki dla dzieci, paczki dla dzieci na święta i dzień dziecka, tańsze obiady, kursy j. angielskiego i francuskiego dla pracowników, kursy j. angielskiego dla dzieci, pikniki

 Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Oferta jest ważna jeszcze 2704 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Starszy Aparatowy Zestawialni Wódek

Jaka oferta pracy na stanowisku: Starszy Aparatowy Zestawialni Wódek w miejscowości: Pruszków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Starszy Aparatowy Zestawialni Wódek Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Starszy Aparatowy Zestawialni Wódek, praca w Pruszków dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Operator Wózka Widłowego

Ciechanów, mazowieckie


Operator Pomocniczy

Ciechanów, mazowieckie


Operator Wózka Widłowego

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie


Operator Pomocniczy

Wyszogród, mazowieckie


Operator Wózka Widłowego

Przasnysz, mazowieckie