Lekarz radiolog

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Lekarz radiolog
Centrum Medyczne Damiana Holding sp. z o.o. Lekarz radiolog Specjalizacja: Radiologia i diagnostyka obrazowa

Centrum Medyczne Damiana, do swojej placówki na al. Zjednoczenia 36, zatrudni lekarza specjalistę z zakresu radiologii.

Oczekujemy:
-II stopnia specjalizacji,
-umiejętności obsługi komputera
-umiejętności interpersonalnych

Oferujemy pracę w oparciu o kontrakt gospodarczy oraz elastyczne godziny pracy. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wałbrzyska 46, 02-739 Warszawa, zgodnie z art. 37 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"

Oferta jest ważna jeszcze 2531 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Lekarz radiolog

Jaka oferta pracy na stanowisku: Lekarz radiolog w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Kompendium24 lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Lekarz radiolog Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lekarz radiolog, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Kompendium24 praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.