Specjalista w dziale księgi głównej

ZF Group Częstochowa Wynagrodzenie do negocjacji

ZF European Shared Services Center zlokalizowane jest w Częstochowie i prowadzi obsługę procesów finansowo-księgowych europejskich fabryk organizacji. Dla naszych klientów dostarczamy usługi na najwyższym poziomie.

W związku z rozwojem ESSC planujemy zatrudnić kolejne osoby do współpracy.

Obowiązki:

  • Przygotowanie i księgowanie dokumentów księgi głównej;
  • Rozliczanie i kontrola kont rezerw;
  • Rozliczanie i uzgadnianie kont bankowych;
  • Realizacja płatności do dostawców oraz wewnątrz grupy;
  • Przygotowywanie analiz przepływów finansowych;
  • Przygotowywanie prognoz płatności;
  • Kontrola danych podstawowych w systemie SAP.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego bądź języka niemieckiego umożliwiającą swobodną komunikację – warunek konieczny;
  • Wykształcenie wyższe  - preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia, matematyka (ale także filologia czy inne);
  • Umiejętności analityczne;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu zadań;
  • Chęć rozwoju w obszarze księgowości korporacyjnej;
  • Umiejętność profesjonalnej komunikacji z klientem oraz pracy zespołowej.

Oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną PZU;
  • Pakiet kafeteryjny MY BENEFIT (możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina, teatru, wyjazdów turystycznych etc.);
  • Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi;
  • Szkolenia językowe, z Excel’a oraz branżowe;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym  środowisku;
  • Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy;
  • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista w dziale księgi głównej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista w dziale księgi głównej w miejscowości: Częstochowa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ZF Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista w dziale księgi głównej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista w dziale księgi głównej, praca w Częstochowa dopasowana do Twoich wymagań.ZF Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.