Pracownik Obsługi Klienta

Poczta Polska Wynagrodzenie do negocjacji

Jesteśmy największym pracodawcą w Polsce i Narodowym Operatorem Pocztowym. Zatrudniamy na umowę o pracę prawie 80 000 Pracowników. Znajdujemy się w pierwszej 50 najlepszych pracodawców! Poczta Polska S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik Obsługi Klienta​.

Aktualne lokalizacje do wyboru:

  • Gdańsk Osowa - 0,875 etatu na czas długotrwałego zastępstwa,
  • Gdańsk Wrzeszcz - 1,0 etat na okres próbny lub na czas długotrwałego zastępstwa,
  • Gdańsk Oliwa - 0,5 lub 0,875 etatu na czas długotrwałego zastępstwa,

U nas zyskasz:

  • stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,
  • pensję zawsze na czas i premię miesięczną,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy,
  • gwarancję przyuczenia do stanowiska po podpisaniu umowy o pracę,
  • możliwość uzyskania dofinansowania do wypoczynku dorosłych oraz dzieci, wydarzeń kulturalno-oświatowych i zajęć sportowo rekreacyjnych (do biletów - kino, teatr, koncert, imprezy sportowe), paczki dla dzieci, zapomogi finansowe, pożyczka na cele mieszkaniowe,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport (44zl/mc).

Wymagania

Skontaktuj się z nami, jeśli:

  • masz wykształcenie minimum średnie,
  • profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca,
  • potrafisz obsługiwać komputer, znasz pakiet MS Office na poziomie podstawowym,
  • jesteś osobą komunikatywną i zorganizowaną,
  • jesteś gotowy/a do pracy zmianowej:

  1. Gdańsk Osowa - umowa o pracę w ramach długotrwałego zastępstwa, miejsce pracy: ul. Kielnieńska 125, zmiany w godzinach pracy urzędu pn-pt 7:00-21:00, sob 8:00-14:00 (zmiany 7-8 godzinne układane przemiennie tydzień poranne/tydzień popołudniowe), maksymalnie do 2 sobót pracujących w miesiącu
  2. Gdańsk Wrzeszcz - umowa o pracę w ramach długotrwałego zastępstwa, miejsce pracy Al. Grunwaldzka 108 oraz podległe filie urzędu, zmiany w godzinach pracy urzędu pn-pt 7:00-22:00, sob 8:00-15:00 (zmiany 8 godzinne układane przemiennie tydzień poranne/tydzień popołudniowe), maksymalnie do 2 sobót pracujących w miesiącu  lub miejsce pracy ul. Racławicka 7a - godziny pracy pn 8:50-18:50, wt-czw 10:50-18:50, pt 12:50-20:50, do maksymalnie 2 sobót pracujących w miesiącu.
  3. Gdańsk Oliwa - umowa o pracę w ramach długotrwałego zastępstwa, miejsce pracy: ul. Stary Rynek Oliwski 18, praca na dwie zmiany 8:00-15:00 i 14:00-20:00 (zmiany układane przemiennie tydzień poranne/tydzień popołudniowe), maksymalnie do 2 sobót pracujących w miesiącu

Zadania

Na Twój dzień pracy będzie się składać:

  • profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych,
  • aktywna sprzedaż towarów handlowych w urzędzie pocztowym,
  • bieżąca rejestracja danych do systemu operacyjnego,
  • sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanej sprzedaży.
  • przyjmowanie, opracowywanie i ekspediowanie przesyłek,
  • ewidencjonowanie przesyłek rejestrowanych i przekazów pocztowych,
  • rozliczanie listonoszy z pobranych do doręczenia przesyłek,
  • rozliczanie placówki i podległych filii z przyjętych przesyłek.

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Obsługi Klienta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Obsługi Klienta w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Poczta Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Obsługi Klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Obsługi Klienta, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Poczta Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.