Talent Development Specialist

MANPOWERGROUP Sp. z o.o. Wynagrodzenie do negocjacji

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Talent Development Specialist.

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Gliwice, strefa ekonomiczna

Zadania:

  • Aktywne kreowanie polityki ZZL oraz realizacja projektów w obszarze miękkiego HR
  • Wdrażanie i realizacja zmian w obszarze zarządzania potencjałem i rozwojem pracowników, w tym samodzielna koordynacja szkoleń oraz programów rozwojowych
  • Udział w projektach z obszaru HR (budowanie ścieżki kariery, zarządzenie talentami, indywidualne plany rozwoju, ocena okresowa, badanie zaangażowania pracowników)
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań dotyczących wskaźników HR, prezentowanie wniosków oraz rekomendowanie działań rozwojowych
  • Realizacja działań związanych z budowaniem pozytywnego wizerunku Pracodawcy wewnątrz firmy oraz na rynku pracy
  • Inicjowanie nowych rozwiązań w zakresie metod i narzędzi HR
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskiej relacji z kandydatami oraz pracownikami
  • Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: Psychologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi)
  • Dobra znajomości języka angielskiego lub języka niemieckiego (swobodna komunikacja w mowie i piśmie) - warunek konieczny
  • Doświadczenie w zakresie wdrażania i obsługi narzędzi HR (oceny okresowe, badanie zaangażowania i satysfakcji, proces adaptacyjny itd.)
  • Wysokie zdolności interpersonalne, łatwość w budowaniu relacji z ludźmi
  • Duża motywacja do rozwoju kompetencji w zakresie miękkiego HR

Oferujemy:

  • Stale i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio pod firmą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, wczasy pod grusza i wiele innych)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Gdzie szukać pracy jako Talent Development Specialist

Jaka oferta pracy na stanowisku: Talent Development Specialist w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Talent Development Specialist Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Talent Development Specialist, praca w dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.