Opiekun w gminie Bieruń

Lokalizacja: Oświęcim , małopolskie
Praca Opiekun w gminie Bieruń
Opis:

Ogłaszamy nabór na kandydatów do świadczenia usług z dziedziny opieki. Praca będzie odbywać się na terenie gminy Bieruń.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- Opieka w miejscu zamieszkania
- Czynności pielęgnacyjne, rehabilitacyjne, wspomaganie procesu leczenia

WYMAGANIA
- Odpowiednie kwalifikacje uprawniające do wykonywania czynności opiekuńczych
-Kurs opieki nad chorym, pomoc przedlekarska
- Doświadczenie na podobnym stanowisku, co najmniej 1,5 roku

OFERUJEMY
- Pracę dla stabilnej Firmy - Możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia
- Rozwój zawodowy
- Zapewnienie niezbędnych środków do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres e-mail bok(at)firststeps. com. pl z dopiskiem w tytule: Bieruń - Usługi opiekuńcze.

Aplikując na powyższe ogłoszenie o pracę akceptują Państwo treść niniejszej klauzuli: cel. com. pl/images/Klauzula. pdf


Aplikuj poprzez link: Opiekun w gminie Bieruń


Oferta jest ważna jeszcze 2096 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Opiekun w gminie Bieruń

Jaka oferta pracy na stanowisku: Opiekun w gminie Bieruń w miejscowości: Oświęcim jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Sekretariat lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Opiekun w gminie Bieruń Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Opiekun w gminie Bieruń, praca w Oświęcim dopasowana do Twoich wymagań.Sekretariat praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Backend .NET Developer

Oświęcim, małopolskie