Zatrudnię pracownika marketu spożywczego na Pradze

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Zatrudnię pracownika marketu spożywczego na Pradze
Opis:

Poszukujemy osób do pracy w sklepie spożywczym, którego oddziały mieszczą się w Warszawskiej dzielnicy Praga Południe i Bielany.
Pracownicy marketu odpowiedzialni będą za obsługę lady z wędlinami bądź nabiałem. Do obowiązków personelu zalicza się krojenie, ważenie, pakowanie i podawanie towaru. Mile widziane doświadczenie związane z pracą w sklepie.

Wymagania:

Zatrudnimy wyłącznie osoby pełnoletnie, dyspozycyjne i kontaktowe. Warunkiem koniecznym do zatrudnienia jest posiadanie aktualnej książeczki sanpidu. Szukamy pracowników elokwentnych, zaradnych i sumiennych, posiadający łatwość nawiązywania relacji z klientami.

Oferujemy:

Zatrudnienie ma charakter stały, praca zorganizowana w systemie zmianowym. Oferujemy umowę zlecenie.
Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 505 085 933


Aplikuj poprzez link: Zatrudnię pracownika marketu spożywczego na Pradze


Oferta jest ważna jeszcze 2402 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Zatrudnię pracownika marketu spożywczego na Pradze

Jaka oferta pracy na stanowisku: Zatrudnię pracownika marketu spożywczego na Pradze w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Dobra Praca lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Zatrudnię pracownika marketu spożywczego na Pradze Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zatrudnię pracownika marketu spożywczego na Pradze, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Dobra Praca praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.