Przedstawiciel handlowy kancelarii

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Praca Przedstawiciel handlowy kancelarii

Kancelaria działa na terenie całego kraju w zakresie usług windykacyjnych i prawnych. Naszą specjalizacją jest obsługa wierzytelności z sektora B2B i nie tylko. Gwarantujemy kompleksową obsługę obejmującą wszystkie etapy monitoringu i windykacji. Oferujemy wszechstronny zakres usług doradztwa gospodarczo-prawnego obejmującego m.in.: umowy spółek osobowych, umowy handlowe, regulaminy i ogólne warunki sprzedaży, analiza dokumentacji i sporządzanie opinii prawnych, reprezentacja przed sądami, organami egzekucyjnymi oraz administracyjnymi. Prowadzimy szkolenia dla przedsiębiorców.

Opis stanowiska:
  • Pozyskiwanie nowych klientów w zakresie obsługi windykacji należności, obsługi prawnej, odszkodowań,
  • Negocjacje handlowe i zawieranie umów z klientami,
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych oraz długofalowych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami kancelarii.
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży finansowej/prawnej,
  • Umiejętności negocjacyjne, perswazyjne oraz znajomość technik sprzedażowych, asertywność.
  • Komunikatywność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas w oparciu o umowę o pracę lub inne (wynagrodzenie podstawowe + prowizja) - (jesteśmy otwarci na inne formy współpracy),
  • Opiekę merytoryczną i organizacyjną ze strony doświadczonej kadry,
  • Dużą samodzielność oraz swobodę w planowaniu i organizacji pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Telefon służbowy

Umowa o pracę
Dodatkowe Informacje

Zaproponuj swoje formy współpracy pozyskiwania klientów dla naszej kancelarii.

Oferta jest ważna jeszcze 2000 dni

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: Prawo jazdy kat. B

Gdzie szukać pracy jako Przedstawiciel handlowy kancelarii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Przedstawiciel handlowy kancelarii w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy F&S SPÓŁKA JAWNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Przedstawiciel handlowy kancelarii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Przedstawiciel handlowy kancelarii, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.F&S SPÓŁKA JAWNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie