Junior Developer .NET & SharePoint - Front-End - Azure

Teamquest Świdnica Wynagrodzenie do negocjacji

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Junior Developer .NET & SharePoint - Front-End - Azure.

Obowiązki:

  • Poszukujemy ambitnych, komunikatywnych programistów z dobrą znajomością programowania web'owego;
  • Twoją rolą będzie programowanie interfejsów webowych serwisów internetowych i intranetowych opartych o technologie Microsoft:
    • SharePoint,
    • .NET,
    • Azure.

Wymagania:

  • Znajomość technik programowania www: HTML, CSS, JavaScript;
  • Znajomość Adobe Photoshop;
  • Podstawowa znajomość zagadnień informatyki: serwery, sieci, języki programowania, bazy danych
  • Znajomość języka angielskiego, minimum na poziomie czytania dokumentacji;
  • Chęć nauki i rozwoju w obrębie technologii Microsoft, m.in. .NET i SharePoint;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe atuty:

  • Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat na kierunku technicznym:
    • elektronika,
    • informatyka
    • i pokrewne
  • RWD - Responsive Web Design;
  • Umiejętność programowania w .NET i T-SQL;
  • Znajomość platformy Microsoft SharePoint;
  • Doświadczenie we wspieraniu komercyjnych systemów informatycznych opartych o technologie Microsoft.

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym, doświadczonym i bardzo dobrze zorganizowanym zespole przy ciekawych projektach obejmujących różne zagadnienia biznesowe oraz wykorzystujące najnowsze technologie Microsoft;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczenia się od najlepszych;
  • Pracę w biurze w Warszawie lub zdalnie w dowolnym miejscu w Polsce, elastyczne godziny pracy;
  • Udział w projektach międzynarodowych - do tej pory projekty z 18 różnych krajów!;
  • Pracę z najnowszymi technologiami Microsoft;
  • Vouchery na egzaminy MCP i roczny budżet edukacyjny pozwalający na udział w zagranicznych konferencjach;
  • Narzędzia pracy (sprzęt, oprogramowanie) i karta Multisport.

Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Gdzie szukać pracy jako Junior Developer .NET & SharePoint - Front-End - Azure

Jaka oferta pracy na stanowisku: Junior Developer .NET & SharePoint - Front-End - Azure w miejscowości: Świdnica jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Junior Developer .NET & SharePoint - Front-End - Azure Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior Developer .NET & SharePoint - Front-End - Azure, praca w Świdnica dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.