Pielęgniarka UK praca dom opieki Somerset 17 funtow/godz PILNIE

Lokalizacja:
Praca Pielęgniarka UK praca dom opieki Somerset 17 funtow/godz PILNIE

Brytyjski pracodawca, dom opieki o wysokim standardzie usług zatrudni pilnie pielęgniarkę z uprawnieniami do pracy z osobami starszymi. Dom opieki zlokalizowany jest w spokojnym miejscu w hrabstwie Somerset/ rejon Bridgewater. Pracodawca pomożę w relokacji i znalezieniu zamieszkanie
 pobliżu miejsca pracy.
Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarka / RGN registred nurse – zapewniamy pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. 
Oferta skierowana do osób przebywających w Polsce jak i mieszkających już w UK. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim przez Skype. Rozpoczęcie pracy pilnie od Sierpień 2018 lub do ustalenia. Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim/ właściciel domu opieki.


Wymagania

dobra znajomość języka angielskiego do podjęcia pracy jako pielęgniarka
dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwa (licencjat lub magister)
rejestracja NMC/RGN nurse (osoby bez rejestracji/ w trakcie procesu rejestracji mogą podjąć pracę jako opiekun osoby starszej lub nurse  assistant).
Gotowość do podjęcia stałej pracy w UK od sierpnia/września 2018

Oferujemy

Stały kontrakt i umowa o pracę (etat min. 35 godzin tygodniowo).
Wynagrodzenie: od 17.00 funtów brutto godz. weekendy /wyższe stawki
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim
Możliwość szkoleń i podwyższania kwalifikacji zawodowych
Zamieszkanie: zapewnione przez pracodawcę
Prowork.PL oferuje wiele innych ofert dla pielęgniarek w Wielkiej Brytanii. Oferujemy pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i przeprowadzce do UK oraz pomoc w znalezieniu stabilnej pracy w Wielkiej Brytanii i podpisanie kontraktu bezpośrednio z pracodawcą. Jak znaleźć dobrą pracę jako pielęgniarka w Wielkiej Brytanii? Skontaktuj się z Prowork.PL o podaj swoje preferencje odnośnie lokalizacji i poszukiwanej pracy w UK. 

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 1590 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pielęgniarka UK praca dom opieki Somerset 17 funtow/godz PILNIE

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pielęgniarka UK praca dom opieki Somerset 17 funtow/godz PILNIE w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pielęgniarka UK praca dom opieki Somerset 17 funtow/godz PILNIE Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pielęgniarka UK praca dom opieki Somerset 17 funtow/godz PILNIE, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.