Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Capgemini Polska Sp. z o.o. Wynagrodzenie do negocjacji

Jesteśmy jedną z największych światowych firm pracujących na rzecz klientów w takich obszarach jak finanse, IT czy HR. Oddział Cloud Infrastructure Services jest jednym z największych takich działów w Polsce – otworzyliśmy go w 2004 roku w Krakowie, od 2006 roku działamy także w Katowicach, a od 2012 – w Opolu, i zatrudniamy w nim łącznie ponad 2000 osób, które pracują na rzecz 40 klientów w 20 różnych językach.


Opis stanowiska

Co będziesz robić?

Na początku pracy każdemu zapewniamy szkolenie wstępne, które przygotowuje do pracy, nawet jeśli nie masz podobnego doświadczenia.

 • Odpowiadać na pytania klientów dotyczące prostszych zagadnień związanych z użytkowaniem komputerów – zrobisz to telefonicznie lub e-mailowo na podstawie przygotowanych przez nas rozwiązań.
 • Będziesz obsługiwać tylko połączenia przychodzące, bez konieczności dzwonienia do klientów samodzielnie!
 • Współpracować z zespołem specjalistów IT, którzy pomagają poradzić sobie z bardziej skomplikowanymi problemami.

Kogo poszukujemy?

Nie musisz mieć wcześniejszych doświadczeń w podobnej pracy. Sprawdzimy natomiast, czy posiadasz:

 • Bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego (dodatkowym atutem będzie, jeśli znasz również angielski, ale nie jest to konieczne).
 • Łatwość komunikacji i nastawienie na rozwiązywanie problemów klientów.
 • Podstawowe umiejętności komputerowe (Windows, MS Office).

Co oferujemy?

 • Pewne i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie.
 • Pomoc opiekuna w pierwszych trzech miesiącach pracy.
 • Opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie aktywności sportowych i kulturalnych, z których korzystać możesz Ty i Twoja rodzina (również rodzice).
 • Naukę podstaw języka angielskiego.
 • Szkolenia techniczne, dostęp do platformy z książkami i szkoleniami w internecie.
 • Dofinansowanie nauki języków obcych.
 • Możliwość awansu w oparciu o jasne kryteria.

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności – zapewniamy im profesjonalne wsparcie.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik biurowy z językiem niemieckim w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Capgemini Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik biurowy z językiem niemieckim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik biurowy z językiem niemieckim, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Capgemini Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


BI Developer

Kraków, małopolskie


IT Project Manager

Kraków, małopolskie


Tester Automatyzujący (Python)

Kraków, małopolskie