FREZER

Lokalizacja:
Praca FREZER

Opis stanowiska:

  • obsługa frezarek konwencjonalnych
  • frezowanie detali zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną
  • samodzielne ustawianie parametrów obrabiarki i dobór narzędzi
  • terminowa i jakościowa realizacja zadań produkcyjnych
  • kontrola jakościowa wykonanych detali za pomocą urządzeń kontrolno-pomiarowych

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (Mechanik Obróbki Skrawaniem)
  • doświadczenie w zawodzie oraz znajomość procesu obróbki skrawaniem
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania sie narzędziami pomiarowymi
  • umiejętność posługiwania się narzędziami do obróbki metalu
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • interesującą pracę w stabilnej firmie
  • kursy zawodowe, zdobywanie uprawnień
  • pakiet socjalny

Gdzie szukać pracy jako FREZER

Jaka oferta pracy na stanowisku: FREZER w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grupa Powen-Wafapomp S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako FREZER Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko FREZER, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Grupa Powen-Wafapomp S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.