Kompletacja zamówień (6-14; 12-20)

Lokalizacja: Piastów , mazowieckie
Praca Kompletacja zamówień (6-14; 12-20)

Miejsce Pracy: Ołtarzew

Zakres obowiązków pracownika:

* Kompletacja i pakowanie zamówień
* Praca ze skanerem
* Etykietowanie produktów
* Dokładne sprawdzenie dokumentów

Wymagania:

* Znajomość obsługi komputera
* Gotowość do pracy stojącej

Wybranym osobom oferujemy:

* Umowę o pracę tymczasową, z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio w Firmie u Klienta
* Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach: 6:00 - 14:00 oraz 12:00 - 20:00
*benefity Adecco: karta sportowa, Adecco Club pakiet zniżek i rabatów

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Jeśli ktoś z Twoich najbliższych poszukuje pracy tymczasowej, bądź stałej - Poleć Adecco Poland!

Numer referencyjny: PDD/08/2017/GRM

Oferta jest ważna jeszcze 2039 dni

Gdzie szukać pracy jako Kompletacja zamówień (6-14; 12-20)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kompletacja zamówień (6-14; 12-20) w miejscowości: Piastów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kompletacja zamówień (6-14; 12-20) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kompletacja zamówień (6-14; 12-20), praca w Piastów dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.