Junior Reporting Specialist (Internship)

Lokalizacja:
Praca Junior Reporting Specialist (Internship)

Junior Reporting Specialist (Internship)
Warszawa
NR REF.: 1108737

Dla naszego Klienta - dużej firmy z branży medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:Junior Reporting Specialist (Internship)


Do obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku będzie należało wsparcie dyrektora finansowego Grupy w wykonywaniu codziennych zadań operacyjnych w obszarze finansów. Młodszy specjalista będzie odpowiedzialny m.in. za sprawdzanie poprawności raportów, pomoc w konsolidacji i czyszczeniu danych, przygotowanie statystyk, wykonywanie drobnych analiz, a także wsparcie kontrolerów finansowych poszczególnych spółek Grupy, głównie w sprawdzaniu poprawności danych.

Osoba pracująca na tym stanowisku powinna przede wszystkim posiadać zaawansowaną znajomość programu MS Excel i umiejętność pracy z dużą ilością danych liczbowych. Dużym atutem będą pierwsze doświadczenia w pracy w analizach finansowych. Od Kandydatów wymagamy również zaawansowanej znajomości języka angielskiego, ze względu na anglojęzycznego bezpośredniego przełożonego. Poszukujemy osoby komunikatywnej, otwartej, przywiązującej wagę do szczegółów, o zdolnościach analitycznych i wysokiej kulturze osobistej. Kandydaci powinni dobrze odnajdywać się pracy z narzędziami informatycznymi oraz być otwarci na ewentualne wyjazdy w krótkie delegacje.

Mile widziani studenci 3-5 roku studiów o kierunkach finansowych i ekonomicznych.

Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w pracy w dużej, międzynarodowej firmie, o stabilnej pozycji na polskim rynku, oraz możliwość codziennej pracy z językiem angielskim . Ponadto nasz Klient oferuje elastyczne godziny pracy, w tym możliwość pracy zarówno na pełen etat, jak i na pół etatu. Staż przewidziany jest na okres 6 miesięcy.

Oferta jest ważna jeszcze 1930 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Junior Reporting Specialist (Internship)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Junior Reporting Specialist (Internship) w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Pharma lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Junior Reporting Specialist (Internship) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior Reporting Specialist (Internship), praca w dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Pharma praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia