Praca w dziale AR z językiem niemieckim

HAYS POLAND Sp. z o.o. Wynagrodzenie do negocjacji

PRACA W DZIALE AR Z JĘZYKIEM NIEMIECK


Oferujemy


Twoja następna firma

Dla naszego klienta globalnej korporacji z branży medycznej z Centrum Usług Wspólnych zlokalizowanym we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko Collection Specialist z językiem Niemieckim do działu AR.

Twoje następne stanowisko

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie kontakt zarówno z klientami wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi, wykonywanie operacji zamknięcia rachunków bankowych na koniec miesiąca, współpraca z innymi departamentami i przygotowywanie raportów.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
 
Poszukujemy absolwentów studiów wyższych (ekonomia, rachunkowość), posługujących się językami angielskim i niemieckim na poziomie bardzo dobrym. Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem.


Co zyskujesz?

Firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, szeroki pakiet benefitów oraz możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca w dziale AR z językiem niemieckim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca w dziale AR z językiem niemieckim w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS POLAND Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca w dziale AR z językiem niemieckim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca w dziale AR z językiem niemieckim, praca w dopasowana do Twoich wymagań.HAYS POLAND Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.