Młodszy Specjalista ds. Administracji z językiem francuskim

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Młodszy Specjalista ds. Administracji z językiem francuskim

Zakres obowiązków:

  • administrowanie zamówieniami sprzedaży w systemie;
  • tworzenie i kontrolowanie zleceń do dostawców;
  • wystawianie faktur;
  • ścisła współpraca z oddziałami firmy na świecie.

Wymagania:

  • znajomość języka francuskiego oraz angielskiego na poziomie min. B2- warunek konieczny;
  • wykształcenie wyższego lub w trakcie studiów;
  • dobra znajomość obsługi programu MS Excel;
  • dobra organizacja pracy;
  • skrupulatność;
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjnych;
  • zorientowanie na pracę zespołową;
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy.

Oferujemy:

  • międzynarodowe środowisko pracy
  • szkolenie od pierwszego dnia pracy
  • możliwość korzystania na co dzień z języków obcych
  • prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym
  • ubezpieczenie na życie i wypadkowe w ramach polisy grupowej
  • Multisport
  • świeże owoce w każdy piątek
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy
Obecnie poszukujemy kandydatów do działu Regional Administration Center na stanowisko:

Oferta jest ważna jeszcze 2586 dni

Gdzie szukać pracy jako Młodszy Specjalista ds. Administracji z językiem francuskim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Administracji z językiem francuskim w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Diebold Nixdorf Sp. z.o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Specjalista ds. Administracji z językiem francuskim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Administracji z językiem francuskim, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Diebold Nixdorf Sp. z.o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.