Starszy specjalista do spraw certyfikacji i bezpieczeństwa lotniczego - samoloty

Urząd Lotnictwa Cywilnego w Warszawie Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów kandydatek na stanowisko:

Oferta ważna do 15.06.2018 r.

WARUNKI PRACY

  • krajowe i zagraniczne wyjazdy służbowe,
  • obsługa klientów zewnętrznych i prowadzenie kontroli,
  • praca przy komputerze powyższej 4 godzin dziennie.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • Budynek siedziby Urzędu Lotnictwa Cywilnego w Warszawie oraz jego wyposażenie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
  • Narzędzia i materiały pracy: komputer, skaner, telefon, drukarka, fax.
  • Budynek jest klimatyzowany.

ZAKRES ZADAŃ

  • Udział w procesach certyfikacyjnych podmiotów gospodarczych, ubiegających się o wydanie certyfikatu przewoźnika lotniczego (AOC).
  • Przewodniczenie zespołom audytowym w ramach ciągłego nadzoru nad przydzielonymi koncesjonowanymi posiadaczami certyfikatu AOC użytkującymi samoloty.
  • Udział w przygotowywaniu i opiniowaniu projektów aktów prawnych dotyczących operacji przewozu lotniczego, a także opinii specjalistycznych.
  • Wykonywanie kontroli doraźnych podmiotów gospodarczych w celu zbadania sytuacji nagłego zagrożenia bezpieczeństwa lotniczego.
  • Udział w aktualizacji obowiązujących dokumentów oraz procedur zawartych w Podręczniku Nadzoru Operacyjnego (PNO).
  • Wykonywanie inspekcji na pokładach samolotów i w urządzeniach symulatorowych typu FSTD (A).
  • Analizowanie dokumentacji operacyjnej koncesjonowanych posadaczy AOC, ocena merytoryczna wniosków składanych przez przewoźników lotniczych wykonujących operacje przy użyciu samolotów
    w obszarach wybranych operacji specjalnych np. RVSM, PBN, AWO oraz zgód, zezwoleń i zatwierdzeń.
  • Przygotowywanie opinii i odpowiedzi na pisma interesantów ULC i innych departamentów zgodnie
    z regulaminem organizacyjnym Urzędu.

Wymagania

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

  • Wykształcenie: wyższe
  • Doświadczenie zawodowe: 2 lata w przewozie lotniczym oraz min. 800 h nalotu jako pilot samolotowy lub w zakresie prowadzenia, przygotowywania lub nadzoru operacji lotniczych z wykorzystaniem samolotów lub w nadzorze lotniczym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dobra znajomość ustawy Prawo Lotnicze i rozporządzeń do ustawy z zakresu operacji lotniczych, kontroli i certyfikacji
  • Dobra znajomość przepisów międzynarodowych dotyczących lotnictwa cywilnego z zakresu operacji lotniczych
  • Znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego
  • Znajomość ustawy o swobodzie działalności gospodarczej
  • Kompetencje behawioralne: zorientowanie na osiąganie celów, rzetelność i terminowość, doskonalenie zawodowe, skuteczna komunikacja, podejmowanie decyzji, umiejętności analityczne, pozytywne podejście do klienta, umiejętność argumentowania
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

WYMAGANIA DODATKOWE

  • Wykształcenie: wyższe techniczne lub o profilu lotniczym lub transport lub bezpieczeństwo
  • Aktualna lub wygasła: licencja pilota zawodowego CPL (A) lub licencja dyspozytora lotniczego
  • Licencja mechanika lotniczego

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

  • Życiorys/CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • Oświadczenie o posiadaniu prawa jazdy kat. B
  • Kopia dokumentu potwierdzającego znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym lub oświadczenie w tym zakresie
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE

  • Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i uprawnienia określone w wymaganiach dodatkowych Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

  • Dokumenty należy złożyć do: 15 czerwca 2018 r.
  • Decyduje data: stempla pocztowego/osobistego dostarczenia oferty do urzędu

Miejsce składania dokumentów:

Urząd Lotnictwa Cywilnego

Punkt Obsługi Klienta i Kancelaria

Marcina Flisa 2

02-247 Warszawa

Z dopiskiem na kopercie i liście motywacyjnym: „Oferta pracy nr LOL-1/3c-61/2018”

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie zasadnicze brutto od ok. 3 972 PLN do ok. 4 553 PLN (mnożnik kwoty bazowej od 2,12 do 2,43);
  • dodatek za wysługę lat (do 20%);
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. "13-tka");
  • nagrody uznaniowe;
  • stabilną i ciekawą pracę – umowa o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjny pakiet socjalny m.in.: dofinansowanie do wypoczynku i kart MultiSport.

DANE OSOBOWE - KLAUZULA INFORMACYJNA

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze.

Administrator danych i kontakt do niego: Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego, ul. Marcina Flisa 2, 02-247 Warszawa, tel: 22 520 72 00, adres e-mail: kancelaria@ulc.gov.pl

Kontakt do inspektora ochrony danych: adres e-mail: daneosobowe@ulc.gov.pl

Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej

Informacje o odbiorcach danych: członkowie Komisji Rekrutacyjnej w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego

Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy
w służbie cywilnej (z uwzględnieniem 3 miesięcy, w których dyrektor generalny urzędu ma możliwość wyboru kolejnego wyłonionego Kandydata, w przypadku, gdy ponownie zaistnieje konieczność obsadzenia tego samego stanowiska)

Uprawnienia: prawo żądania od administratora danych dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, a także prawo do przeniesienia danych; żądanie w tej sprawie można przesłać na adres kontaktowy administratora danych, podany powyżej; prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podstawa prawna przetwarzania danych: art. 221 Kodeksu pracy oraz art. 26 i nast. ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c RODO

Inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji; nie będą też profilowane

Gdzie szukać pracy jako Starszy specjalista do spraw certyfikacji i bezpieczeństwa lotniczego - samoloty

Jaka oferta pracy na stanowisku: Starszy specjalista do spraw certyfikacji i bezpieczeństwa lotniczego - samoloty w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Urząd Lotnictwa Cywilnego w Warszawie lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Starszy specjalista do spraw certyfikacji i bezpieczeństwa lotniczego - samoloty Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Starszy specjalista do spraw certyfikacji i bezpieczeństwa lotniczego - samoloty, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Urząd Lotnictwa Cywilnego w Warszawie praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.