Młodszy Pracownik Produkcji - nie wymagamy doświadczenia

Lokalizacja:
Praca Młodszy Pracownik Produkcji - nie wymagamy doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, działającego na terenie Dobrej Szczecińskiej i zajmującego się sprzedażą oraz dystrybucją tapet typu Rauhfaser, poszukujemy Kandydata na stanowisko:


Miejsce pracy: Dobra Szczecińska


CZY JESTEŚ OSOBĄ, KTÓREJ POSZUKUJEMY?


  • Angażujesz się w wykonywanie powierzonych obowiązków?
  • Chcesz pracować wyłącznie od poniedziałku do piątku?
  • Jesteś osobą gotową do pracy w systemie dwuzmianowym?

Jeśli odpowiedziałeś 3x TAK, to nie czekaj - wyślij nam swoje CV!

Wymagania


OFERUJEMY

  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Pracodawcę w oparciu o umowę o pracę (po uprzednim krótkim okresie próbnym)
  • Gwarantujemy wynagrodzenie składające się ze stawki 15 zł/h brutto
  • Wolne weekendy!
  • Odzież roboczą, niezbędne narzędzia pracy oraz ciepłe napoje w cenie 20 gr.
Oferujemy


GŁÓWNE ZADANIA

Do Twoich obowiązków należało będzie: wykańczanie okładek katalogów, układanie tapet oraz ich konfekcjonowanie.


APLIKUJ TERAZ, PRACA OD ZARAZ!

Więcej informacji udzielam pod numerem 504 862 677 oraz 506 561 585.

Oferta jest ważna jeszcze 1921 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Młodszy Pracownik Produkcji - nie wymagamy doświadczenia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Pracownik Produkcji - nie wymagamy doświadczenia w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Pracownik Produkcji - nie wymagamy doświadczenia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Pracownik Produkcji - nie wymagamy doświadczenia, praca w dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia