Specjalista ds. obsługi klientów hiszpańskojęzycznych

Lokalizacja: Otwock , mazowieckie
Praca Specjalista ds. obsługi klientów hiszpańskojęzycznych

Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji od lat rozwijającej się dynamicznie na polskim rynku, poszukujemy otwartych na nowe doświadczenia kandydatów ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze Administracji międzynarodowej/Księgowości/ Zakupów lub Logistyki.

Zadania:

  • obsługa klientów biznesowych z krajów hiszpańskojęzycznych,
  • analiza umów, kontraktów,
  • udzielanie wsparcia klientom drogą mailową lub telefoniczną,
  • tworzenie zestawień oraz raportów w Excelu,
  • współpraca z innymi działami.
Wymagania

Profil Kandydata:

  • biegła znajomość języka hiszpańskiego oraz angielskiego,
  • dobra znajomość MS Excel.
  • komunikatywność, otwartość, skrupulatność, umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy

Nasz Partner Biznesowy oferuje:

  • Możliwość korzystania z języka obcego w codziennej pracy i rozwijanie kompetencji językowych,
  • Zdobycie doświadczenia w pracy dla międzynarodowej organizacji z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • Szkolenia stanowiskowe dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz liczne możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy,
  • Konkurencyjne wynagrodzenia,
  • Jasną ścieżkę kariery z licznymi możliwościami awansu i zmiany projektów,
  • Pakiet dodatków socjalnych: prywatna opieka medyczna, bony sodexo, karta sportowa i in.

Oferta jest ważna jeszcze 2104 dni

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. obsługi klientów hiszpańskojęzycznych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. obsługi klientów hiszpańskojęzycznych w miejscowości: Otwock jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cee Experts Uszyński s.j. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. obsługi klientów hiszpańskojęzycznych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. obsługi klientów hiszpańskojęzycznych, praca w Otwock dopasowana do Twoich wymagań.Cee Experts Uszyński s.j. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.