Księgowa/Księgowy - do przyuczenia, praca od zaraz

Lokalizacja: Wejherowo , pomorskie
Praca Księgowa/Księgowy - do przyuczenia, praca od zaraz

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.Obecnie dla naszego Kluczowego Klienta działającego w branży chemicznej i farmaceutycznej, poszukujemy osób na stanowisko:


Jeśli nie wiesz, skąd pochodzą liczby, ale jednak to pytanie nurtuje Cię od lat, my pomożemy Ci rozwiązać tę zagadkę!

Nieważne, na jakim poziomie zaawansowania jest Twoja znajomość rachunkowości - my z ochotą podejmiemy współpracę z Tobą!

Wymagania

Najważniejsze jednak dla nas jest, abyś posiadał zdolności godne poligloty - płynnie posługiwał się językiem niemieckim oraz potrafił komunikować się w języku angielskim.

Oferujemy

Zostań naszym pracownikiem, a ze współpracy z nami wyniesiesz mnóstwo korzyści!
Gwarantujemy Ci umowę o pracę w bardzo elastycznym systemie, poza wynagrodzeniem, zapewnimy Ci premie oraz pakiet super dodatków, kursów i szkoleń.Nie czekaj, aplikuj teraz!

Oferta jest ważna jeszcze 2080 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Księgowa/Księgowy - do przyuczenia, praca od zaraz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Księgowa/Księgowy - do przyuczenia, praca od zaraz w miejscowości: Wejherowo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Księgowa/Księgowy - do przyuczenia, praca od zaraz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Księgowa/Księgowy - do przyuczenia, praca od zaraz, praca w Wejherowo dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.