Inżynier Oprogramowania Java

Tap.Talent Gracjan Góźdź Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Nasz klient specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania spełniającego najwyższe standardy jakości, opartego na wiedzy, wieloletnich doświadczeniach, dojrzałych procesach oraz na pasji pracowników. W całej firmie w Polsce obecnie zatrudnionych jest około 8 000 osób. We Wrocławiu 1300 osób i 80 osób w Poznaniu.

Ze skali działania wynika szeroki wybór możliwości. Nasz klient pracuje przy projektach w różnych obszarach biznesowych i IT, co zapewnia, że nie będziesz się nudzić. Jeżeli chcesz pracować ze świetnymi ekspertami, z których wielu jest docenianych nie tylko lokalnie, ale i w skali międzynarodowej, nasz klient będzie świetnym wyborem.

 


Opis stanowiska

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów do unitu biznesowego Financial Services dla pracy przy jednym z dwóch projektów:

 • projekt dla amerykańskiego Banku Inwestycyjnego;

 • projekt dla amerykańskiej firmy, która zajmuje się szeroko rozumianym systemem kart kredytowych.

Jako  Inżynier Oprogramowania Java będziesz uczestniczyć w projektach tworzenia i dalszego rozwijania aplikacji oraz systemów informatycznych zaprojektowanych na indywidualne potrzeby naszych klientów. Praca nad oprogramowaniem odbywa się w głównie w oparciu o języki programowania Java, nowoczesne technologie i narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania.


Jako Inżynier Oprogramowania Java możesz przejmować odpowiedzialność za rozwój konkretnych modułów lub komponentów tworzonych i utrzymywanych systemów w różnych fazach rozwoju, od analizy po testowanie. W zależności od projektu, w zakres Twoich obowiązków może wchodzić również współpraca z klientami w zakresie analizy wymagań oraz samodzielne projektowanie rozwiązań.

Wymagania

 • Umiejętność programowania w technologiach Java
 • Znajomość technologii webowych (np. JSP, JSF, Spring)
 • Znajomość produktów bazodanowych oraz metodologii tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania
 • Wykształcenie wyższe
 • Znajomość angielskiego na poziomie minimum B2 w mowie i piśmie
 • Analityczne myślenie oraz umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

 • Umowę o pracę
 • Możliwość zmiany projektu co 1.5 roku
 • Wynagrodzenie w wysokości 10 200 - 17 000 pln brutto w zależności od doświadczenia
 • Możliwość kursów językowych finansowanych w połowie przez naszego klienta w trakcie pracy (angielski i niemiecki).
 • Dowolne szkolenia wybierane raz w roku w uzgodnieniu ze swoim przełożonym, które wpisują się w ścieżkę rozwoju: studia podyplomowe, kursy techniczne, certyfikaty etc.
 • Karta multisportu, sekcje sportowe (siatkówka, piłka nożna, laser tag).
 • Akcje CSR (szpitale, przedszkola, schroniska).
 • Atmosfera w pracy, duża integracja, dużo inicjatyw wewnętrznych (communities), raz w roku wspólny około weekendowy wyjazd integracyjny oraz wspólna Wigilia.
 • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Wrocławia

Wymagane języki

angielski

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Oprogramowania Java

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Oprogramowania Java w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Tap.Talent Gracjan Góźdź lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Oprogramowania Java Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Oprogramowania Java, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Tap.Talent Gracjan Góźdź praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie