Praca przy budowie jachtów - bardzo atrakcyjne warunki

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Praca Praca przy budowie jachtów - bardzo atrakcyjne warunki

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją kadłubów, pokładów, podłóg do luksusowych łodzi żaglowych i motorowych, znajdującego się w Łozienicy - Goleniowskim Parku Przemysłowym, poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:


Miejsce pracy: ŁozienicaGWARANTUJEMY

 • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy, umowę o pracę po 2-tygodniowym okresie próbnym
 • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i stażu
 • przejrzysty system premiowy (PRO System)
 • klarowną ścieżkę awansu "od pomocnika do eksperta"
 • specjalistyczny system szkoleń
 • pomoc w zorganizowaniu transportu do- i z- pracy
Wymagania


OCZEKUJEMY

 • sprawności fizycznej
 • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)


Przydatne na stanowisku (mile widziane):

 • doświadczenie w pracy na produkcji w obszarze tworzyw sztucznych
 • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic
 • wykształcenie m.in.: zawodowe techniczne
Oferujemy

GŁÓWNE ZADANIA
 • laminowanie oraz budowa luksusowych jachtów
 • wykonywanie innych prac produkcyjnych dostosowanych do Twoich kompetencji i umiejętnościAPLIKUJ TERAZ i ZARZUĆ KOTWICĘ NA CIEKAWĄ PRACĘ!

Więcej informacji? Zadzwoń do mnie: 506561585 oraz 504862677

Oferta jest ważna jeszcze 2084 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca przy budowie jachtów - bardzo atrakcyjne warunki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca przy budowie jachtów - bardzo atrakcyjne warunki w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca przy budowie jachtów - bardzo atrakcyjne warunki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca przy budowie jachtów - bardzo atrakcyjne warunki, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.