Malarz proszkowy -ogrodzenia (Belgia)

Impact Poland Sp. z o.o. Hasselt Wynagrodzenie do negocjacji

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy działającej w sektorze metalurgicznym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Nakładanie farby proszkowej na powierzchnie profili metalowych, takich jak: stal, aluminium, stal nierdzewna, stal ocynkowana, metalizowana
  • Przygotowanie powierzchni przed malowaniem
  • Malowanie ogrodzeń, balkonów, drzwi i okien, felg

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w malarstwie przemysłowym
  • Własny samochód- WARUNEK KONIECZNY
  • Wysoka jakość pracy – precyzyjność i dokładność
  • Dobra organizacja i utrzymanie czystości w miejscu pracy

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • Wynagrodzenie:12 euro brutto/godz + duża ilość nadgodzin
  • Zwrot kosztów podróży do Belgii (do 125€)
  • Zakwaterowanie płatne 65€ /tygodniowo ( pokój 1-osobowy)
  • Załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
  • Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • Pracę na dłuższy okres czasu, możliwość przejścia na stały kontrakt u klienta
  • Ubranie robocze

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na adres mailowy:

praca@maintec.net
Certyfikat KRAZ 275

Wymagane języki

angielski

Wymagane dokumenty: CV

Gdzie szukać pracy jako Malarz proszkowy -ogrodzenia (Belgia)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Malarz proszkowy -ogrodzenia (Belgia) w miejscowości: Hasselt jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Impact Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Malarz proszkowy -ogrodzenia (Belgia) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Malarz proszkowy -ogrodzenia (Belgia), praca w Hasselt dopasowana do Twoich wymagań.Impact Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie