Suwnicowy

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza , śląskie
Praca Suwnicowy
Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Zadania:

  • obsługa suwnic IS specjalnych,
  • rozładunek i załadunek wsadu,
  • prace porządkowe na stanowisku.
Wymagania

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi suwnic specjalnych (chwytnikowe, trawersowe, kleszczowe, łapowe, lejnicze, wsadowe),
  • gotowość do pracy w systmie 4-brygadowym,
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z zasadami BHP.
Oferujemy

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne od posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego,
  • praca na rzecz największego producenta stali na świecie,
  • bogaty pakiet benefitów i dodatków (kartki na posiłki, wczasy pod gruszą, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe PZU).


Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Oferta jest ważna jeszcze 1938 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Suwnicowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Suwnicowy w miejscowości: Dąbrowa Górnicza jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Suwnicowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Suwnicowy, praca w Dąbrowa Górnicza dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Ślusarz narzędziowy | Formy wtryskowe

Dąbrowa Górnicza, śląskie


Automatyk_dowóz pracowniczy

Dąbrowa Górnicza, śląskie


Drukarz // 7.500 zł

Dąbrowa Górnicza, śląskie


wydrukuj ogłoszenie

Wydrukuj ogłoszenie o prace

Suwnicowy

Ogłoszenie Archiwalne