1350 EURO, 2 MIESIĄCE

Medipe Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Medipe DE Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.  współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!


Opis stanowiska

Zlecenie nr 26312

Data wyjazdu: 22.05.2018 – 22.07.2018

Miejscowość: Öpfingen

Stawka: 1350 EuroOpis zlecenia:

Podopieczny ma początki demencji, cierpi na niewydolność serca i nadciśnienie. Ma cukrzycę, chorobę niedokrwienia serca, endoprotezę lewego biodra i przewlekłą chorobę płuc. Porusza się o rollatorze. Potrzebuje wsparcia Opiekunki przy pielęgnacji ciała i podczas kąpieli. Podopieczny to niewymagający i sympatyczny Senior. Codziennie przychodzi do niego zewnętrzna służba medyczna, uczęszcza też na fizjoterapię. 

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką, dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Warunki mieszkaniowe: Pan mieszka sam w domu jednorodzinnym na wsi.  Dla Opiekunki przeznaczony jest osobny pokój, osobna łazienka, TV oraz internet.
 

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą.

Oferujemy

- zarobki nawet do 1470 Euro,
- jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych,
- wsparcie na każdym etapie współpracy. 

Dodatkowe informacje

tel. 71 377 88 88
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Wymagane języki

niemiecki


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako 1350 EURO, 2 MIESIĄCE

Jaka oferta pracy na stanowisku: 1350 EURO, 2 MIESIĄCE w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Medipe lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako 1350 EURO, 2 MIESIĄCE Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko 1350 EURO, 2 MIESIĄCE, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Medipe praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Spedytor Krajowy

Wrocław, dolnośląskie


GUI Developer

Wrocław, dolnośląskie