Obsługa klienta - dział BAZAR

Lokalizacja: Toruń , kujawsko-pomorskie
Praca Obsługa klienta - dział BAZAR

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

OBSŁUGA KLIENTA NA DZIALE BAZAR

Zadania:

  • obsługa klienta na dziale bazar
  • dbanie o dział
Wymagania

Wymagania:

  • AKTUALNA KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
  • chęć podjęcia pracy na pełen etat lub na część etatu
  • możliwość pracy w weekendy lub w tygodniu.
Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę zlecenie z ZUS
  • stawkę godzinową

Prosimy o dodanie klauzuli:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania C.V.
INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH
1. Administratorem Danych Osobowych, jest firma Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt: Al. Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk)
a. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO)
b. Osobie składającej aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
c. Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.
d. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Gdzie szukać pracy jako Obsługa klienta - dział BAZAR

Jaka oferta pracy na stanowisku: Obsługa klienta - dział BAZAR w miejscowości: Toruń jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy WYG HR Consulting Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Obsługa klienta - dział BAZAR Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Obsługa klienta - dział BAZAR, praca w Toruń dopasowana do Twoich wymagań.WYG HR Consulting Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.