Catering-przygotowywanie posiłków-atrakcyjne wynagrodzenie

Euroservices Polska Sp.z o.o. Amsterdam Wynagrodzenie do negocjacji

Euroservices Polska sp. z o.o numer CENTR. KRAZ 1069 od wielu lat oferuje prace na terenie Holandii w rożnych branżach i sektorach.


Obecnie poszukujemy chętnych do pracy ze świeżymi produktami spożywczymi- catering-przygotowywanie lunch boxów, kanapek,sałatek itp.

Wymagania

  • gotowość do pracy w niskich temperaturach 
  • dyspozycyjność do pracy na dłuższy okres
  • mile widziany jęz. angielski/holenderski w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy pomoc w organizacji wyjazdu, holenderską umowę o pracę wg CAO, możliwość zakwaterowania i transportu do pracy, atrakcyjne wynagrodzenie i opiekę na terenie Holandii !

Dodatkowe informacje

Aplikuj już dziś i prześlij nam swoje CV !

biuroradom@euroservices.com.pl

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: Prawo jazdy kat. B

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Catering-przygotowywanie posiłków-atrakcyjne wynagrodzenie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Catering-przygotowywanie posiłków-atrakcyjne wynagrodzenie w miejscowości: Amsterdam jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Euroservices Polska Sp.z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Catering-przygotowywanie posiłków-atrakcyjne wynagrodzenie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Catering-przygotowywanie posiłków-atrakcyjne wynagrodzenie, praca w Amsterdam dopasowana do Twoich wymagań.Euroservices Polska Sp.z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie