Specjalista ds. Obsługi Klienta - 2 miesięczny projekt

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta - 2 miesięczny projekt

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570 oraz certyfikat ISO 9001: 2008.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydata na stanowisko:

ZADANIA:

- bieżący kontakt z klientami poprzez obsługę telefoniczną oraz e-mailową, zgodnie z przyjętymi standardami firmy,
- prowadzenie rozmów telefonicznych oraz korespondencji mailowych
- budowanie relacji z Klientami, w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta
- pomoc każdemu klientowi, nawet jeżeli ten nie do końca potrafi sprecyzować swoje potrzeby, -
bycie opiekunem klienta - doradzanie we wszelkich kwestiach związanych z realizowaną usługą,
- zapewnienie kompleksowej i terminowej realizacji zleceń klientów,
- współdziałanie w procesie rozpatrywania reklamacji.

Wymagania

WYMAGANIA:

- doświadczenie w obsłudze klienta oraz budowaniu partnerskich relacji z klientami,
- wymagany status studenta
- wysoka sprawność w telefonicznej oraz mailingowej obsłudze klienta,
- komunikatywność oraz umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną,
- dbałość o zachowanie standardów i jakości swojej pracy,
- energia do działania i kreatywne podejście do rozwiazywania problemów.

Oferujemy

OFERUJEMY:

- umowę zlecenie 20 zł netto/h
- mentoring, szkolenia i wymiana wiedzy,
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- warsztaty i spotkania integracyjne,
- Playroom & fun,
- możliwość realnego wpływu na tworzenie projektów,
- pracę z ludźmi, którzy lubią to, co robią.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta - 2 miesięczny projekt

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Obsługi Klienta - 2 miesięczny projekt w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta - 2 miesięczny projekt Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta - 2 miesięczny projekt, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.