Praca w weekendy

Lokalizacja: Wroclaw , Polska
Praca Praca w weekendy

Restauracja McDonald's Magnolia Park, blisko centrum - Przy ulicy Legnickiej 58 poszukuje osób chętnych do pracy w godzinach porannych, popołudniowych oraz wieczornych - w weekendy. Praca dedykowana dla osób, które studiują lub uczą się dziennie, pracują w tygodniu, a mają możliwość pracy w weekendy. Możliwość dopasowania grafiku.


Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika należeć będzie kompleksowa obługa Gościa. Praca na obszarze obsługi, kuchni oraz sali jadalnej.

Wymagania

Wymagana książeczka sanepidu
ukończone 18 lat

Oferujemy

Umowę o pracę, ze stawką początkową 14,00 brutto + dodatki,wraz z możliwościami awansu.
Pracę na etacie, dzieki któremu mozliwe jest połączenie pracy zarobkowej z innymi zajęciami.
możliwe etaty (praca na weekendy)
1/2 etatu - ok. 80 (+ możliwy limit 40 godzin)
1/4 etatu- ok. 40 (+ możliwy limit 40 godzin)

Oferta jest ważna jeszcze 1228 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca w weekendy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca w weekendy w miejscowości: Wroclaw jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca w weekendy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca w weekendy, praca w Wroclaw dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.