Operator maszyn - zatrudnienie "pod Firmą"

Lokalizacja: Tychy , śląskie
Praca Operator maszyn - zatrudnienie "pod Firmą"

GI GROUP jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej Firmy z branży automotive zajmującej się produkcją kół pasowych, poszukujemy osób na stanowisko:


Główne obowiązki:

- obsługa maszyn
- kontrola jakości wytwarzanych kół zamachowych

Wymagania

Wymagania:

- gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
- sumienność i wysoka motywacja do pracy
- umiejętność czytania rysunku technicznego (mile widziane)
- umiejętność posługiwania się suwmiarką (mile widziane)

Oferujemy

Oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednio u Klienta (pierwsza umowa na 3 miesiące, kolejna na 2 lata, docelowo - umowa na czas nieokreślony)
- wynagrodzenie podstawowe ustalane na rozmowie + premie miesięczne
- pracę w znanej i stabilnej firmie
- bogaty pakiet socjalny

Prosimy o dołączenie klauzuli:
1. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GiGroup moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GiGroup moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.

Oferta jest ważna jeszcze 2096 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn - zatrudnienie "pod Firmą"

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn - zatrudnienie "pod Firmą" w miejscowości: Tychy jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn - zatrudnienie "pod Firmą" Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn - zatrudnienie "pod Firmą", praca w Tychy dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Spawacz- ślusarz

Tychy, śląskie