Specjalista ds.nadzoru, jakości oraz ochrony

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Praca Specjalista ds.nadzoru, jakości oraz ochrony

Grupa TOM to ponad 250 pracowników zatrudnionych w ramach 5 spółek, które specjalizują się we wszelkich wariantach nowoczesnego recyklingu na wszystkich jego etapach, produkcji zbrojeń budowlanych oraz przede wszystkim w wyspecjalizowanym handlu surowcami wtórnymi na rynku krajowym i międzynarodowym.

Dzięki najwyższym umiejętnościom i doświadczeniu naszego zespołu przez przeszło 25 lat działalności udało nam się wypracować pozycję lidera w naszej branży. W związku z nieustannym rozwojem i poszukiwaniem nowych rynków poszerzamy nasz zespół. Dołącz do nas!

TOM Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydatek / kandydatów do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

- Nadzorowanie działalności firmy w zakresie prawidłowej ekploatacji, rozwoju i wykorzystania infrastruktury firmy;

- Zapewnienie sprawności i skuteczności systemu monitoringu i ochrony firmy;;

- Codzienna współpraca z oddziałami terenowymi;

- Charakter pracy na tym stanowisku wymaga umiejętności współpracy, syntetycznego analizowania sytuacji, stanowczości i konsekwencji w działaniu.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,

- biegła znajomość obsługi komputera,

- zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji,

- sumienność, dokładność, odpowiedzialność,

- mile widziane doświadczenie zawodowe związane z określonym powyżej zakresem obowiązków.

Oferujemy

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

- zatrudnienie na umowę o pracę,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu,

- pracę w młodym i dynamicznym zespole,

- dużą samodzielność w działaniu.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds.nadzoru, jakości oraz ochrony

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds.nadzoru, jakości oraz ochrony w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Tom Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds.nadzoru, jakości oraz ochrony Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds.nadzoru, jakości oraz ochrony, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Tom Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.