Specjalista ds. Kadr i Płac HAYS POLAND Sp. z o.o.

  • Opole, opolskie
  • 08-06-2018 , do końca 1201 dni

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy aktualne Kandydata na stanowisko

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem i rozliczaniem wynagrodzeń pracowników, sporządzanie zgłoszeń i rozliczeń do ZUS, US i PFRON, a także realizowanie działań związanych z prowadzeniem administracji kadrowo-płacowej.

Poszukujemy Kandydatów z wykształceniem wyższym, posiadających znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także znających język angielski na poziomie średniozaawansowanym. Mile widziani będą także absolwenci szkół wyższych chętni do przyuczenia się zawodu, bez wcześniejszego doświadczenia.

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznym środowisku branży produkcyjnej oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwijania swoich umiejętności zawodowych.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Kadr i Płac

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Kadr i Płac w miejscowości: Opole jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS POLAND Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Kadr i Płac Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac, praca w Opole dopasowana do Twoich wymagań.HAYS POLAND Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.