Prosta praca przy produkcji etykiet i przywieszek

Lokalizacja: Sady , wielkopolskie
Praca Prosta praca przy produkcji etykiet i przywieszek

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w KRAZ pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy Pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U-als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności oraz jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z Wysogotowa (woj. wielkopolskie) specjalizującej się w produkcji etykiet samoprzylepnych i przywieszek z wielu typów materiałów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska


Łatwa praca na cały etat dla osób ze zdolnościami manualnymi.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie ze stawką godzinową. Praca bez weekendów, tylko poniedziałek-piątek 8:00-16:00 na umowę zlecenie. Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych.

Zapraszamy również kandydatów z Poznania, możliwy dojazd np. autobusem podmiejskim, na trasie Poznań Ogrody - Wysogotowo.

Wymagania


Nie masz jeszcze doświadczenia w pracy? Nie szkodzi, zdobądź je u nas!

Praca odpowiednia bez względu na wiek i wykształcenie. Oferta idealna także dla studentów studiów zaocznych.

Oferujemy


Do zadań należeć będzie obsługa produkcji etykiet samoprzylepnych, ich pakowanie i dokładanie rolek z papierem samoprzylepnym do bobiniarki (maszyny produkcyjnej, waga rolki max. 20-30 kg).


WAŻNE! Chcesz się przekonać, czy praca jest dla Ciebie? Przyjdź na płatne godziny próbne, w trakcie których wszystkiego Cię nauczymy.

Wspierający przełożony i sympatyczna atmosfera pracy (jak do tej pory na razie w męskim towarzystwie) - gwarantowane.


APLIKUJ TERAZ, PRACA OD ZARAZ!


Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do mnie: 503 075 956.

Zapraszam również do naszego biura w Poznaniu przy ul. Libelta 22/5 w godzinach: 9:00-16:00.

Oferta jest ważna jeszcze 1654 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Prosta praca przy produkcji etykiet i przywieszek

Jaka oferta pracy na stanowisku: Prosta praca przy produkcji etykiet i przywieszek w miejscowości: Sady jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Prosta praca przy produkcji etykiet i przywieszek Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Prosta praca przy produkcji etykiet i przywieszek, praca w Sady dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.