Praca przy pakowaniu elementów plastikowych - OD ZARAZ - MILE WIDZIANE KOBIETY

DAKO WORK Sp. z o.o. Sp.K. lübbecke Wynagrodzenie do negocjacji

DAKO JOB CENTER - Agencja Pracy Tymczasowej - prowadzona przez Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DAKO sp. z o.o. oraz DAKO WORK Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Gliwicach zapewnia kompleksową obsługę jako job center – agencja pracy Śląsk. Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym dla wszystkich branż. Równolegle współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami i dysponujemy dużą liczbą posiadających wysokie kwalifikacje pracowników.


Opis stanowiska

 • pakowanie małych elementów z tworzyw,
 • kontrola jakości produktów gotowych.

Wymagania

 • chęć do pracy,
 • dyspozycyjność.

Mile widziane:

 • znajomość języka niemieckiego (niewymagane),
 • własny samochód (niewymagane).

Oferujemy

 • atrakcyjne warunki,
 • umowę o pracę tymczasową,
 • gwarantujemy zakwaterowanie,
 • opiekę polskich koordynatorów,
 • pracę zarówno dla pań jak i dla mężczyzn,
 • praca tymczasowa z możliwością długofalowej współpracy.

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z udostępnionym wizerunkiem zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów tej i dalszych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grupę firm DAKO z siedzibą w Gliwicach."
Udzielona powyżej zgoda obejmuje następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, miejsce pracy i jego adres, zajmowane stanowisko, wykształcenie, doświadczenie , osiągnięcia zawodowe. 
Oświadczam, że zostałam/em poinformowany, iż przysługuje mi prawo: do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania; wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca przy pakowaniu elementów plastikowych - OD ZARAZ - MILE WIDZIANE KOBIETY

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca przy pakowaniu elementów plastikowych - OD ZARAZ - MILE WIDZIANE KOBIETY w miejscowości: Brema jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy DAKO WORK Sp. z o.o. Sp.K. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca przy pakowaniu elementów plastikowych - OD ZARAZ - MILE WIDZIANE KOBIETY Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca przy pakowaniu elementów plastikowych - OD ZARAZ - MILE WIDZIANE KOBIETY, praca w Brema dopasowana do Twoich wymagań.DAKO WORK Sp. z o.o. Sp.K. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie