Pracownik Produkcji w Branży Higienicznej

Lokalizacja: Płońsk , mazowieckie
Praca Pracownik Produkcji w Branży Higienicznej
Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

Zadania:

 • odbieranie z maszyny wyrobów gotowych.
 • odpowiednia segregacja i montaż produktów gotowych.
 • kontrola jakości wytwarzanego produktu.
 • właściwe wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.
Wymagania

Wymagania:

 • zdolności manualne.
 • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.
 • motywacja do pracy.
Oferujemy

Oferujemy:

 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
 • wynagrodzenie 15-20zł/h.
 • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
 • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów Luxmed.


Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Oferta jest ważna jeszcze 780 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Produkcji w Branży Higienicznej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji w Branży Higienicznej w miejscowości: Płońsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Produkcji w Branży Higienicznej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Produkcji w Branży Higienicznej, praca w Płońsk dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.