Wyszukaj spośród 17627 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Customer Service Advisor with German

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 23-04-2018, do końca 243 dni

Dla naszego Klienta - międzynarodowego lidera branży IT, dostarczającego innowacyjne rozwiązania dzięki zatrudnieniu 100 000 Specjalistów w 72 krajach, obecnego na rynku polskim od 2000 roku - w związku z ciągłym rozwojem warszawskiego oddziału, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Wyzwania czekające na Kandydata:

- Wsparcie oraz doradztwo w doborze optymalnych rozwiązań dla Klientów

- Kontakt z Klientami z krajów niemieckojęzycznych - udzielanie wyjaśnień, rozwiązywanie bieżących problemów

- Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
Współpraca z innymi działami firmy w zakresie wykonywanych obowiązków

Wymagania

Profil Kandydata:

- Zaawansowana znajomość języka niemieckiego

- Znajomość języka angielskiego (A2/B1)

- Praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Office)

- Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole

- Zaangażowanie oraz dobra organizacja czasu pracy

- Posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku nie jest wymagane (będzie dodatkowym atutem) - firma oferuje kompleksowe szkolenie stanowiskowe oraz wsparcie na wszystkich etapach wdrożenia

Oferujemy

Dlaczego warto aplikować i co oferuje firma?

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwość podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin lub na ½ etatu)

- Pracę w doświadczonym zespole i przyjaznej atmosferze

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz otrzymania awansu wewnętrznego

- Pracę w międzynarodowym środowisku w renomowanej firmie

- Możliwość wykorzystania języka obcego w codziennym kontakcie z zagranicznymi kontrahentami

- System MyBenefit

- Prywatną opiekę medyczną

- Dofinansowanie do dojazdów do pracy (>2km, od 150-350zł)

Szukasz pracy jako Customer Service Advisor with German

Oferta pracy na stanowisku: Customer Service Advisor with German w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LOBO SP. Z O.O. SP K. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Customer Service Advisor with German Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Customer Service Advisor with German, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.LOBO SP. Z O.O. SP K. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie