Pracownik w Dziale Spedycji Międzynarodowej

Lokalizacja: Pobiedziska , wielkopolskie
Praca Pracownik w Dziale Spedycji Międzynarodowej

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, działającego w branży transportowo-spedycyjnej, zajmującego się transportem ładunków ponadgabarytowych, poszukujemy osoby na stanowisko:OFERUJEMY:

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w uznanej firmie działającej w obszarze międzynarodowym.

Oferujemy umowę o pracę, wysokie wynagrodzenie, premię za osiągnięte wyniki oraz elastyczny grafik pracy.

Wymagania


OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

Doświadczenia w branży TSL, ponadto jeżeli płynnie posługujesz się językiem angielskim, jesteś osobą komunikatywną, lubisz pracować z ludźmi oraz masz absolutną pewność, że na stanowisku spedytora jesteś właściwą osobą, na właściwym miejscu - nie czekaj, aplikuj do nas!


Mile widziana także znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego.

Oferujemy


GŁÓWNE OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:

Do najważniejszych zadań należeć będzie planowanie pojazdów i organizowanie przewozu ładunków, w ramach codziennych czynności współpraca z Klientami oraz z dostawcami usług transportowych i nadzór nad jakością ich wykonania.APLIKUJ TERAZ, CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Oferta jest ważna jeszcze 2254 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik w Dziale Spedycji Międzynarodowej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik w Dziale Spedycji Międzynarodowej w miejscowości: Pobiedziska jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik w Dziale Spedycji Międzynarodowej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik w Dziale Spedycji Międzynarodowej, praca w Pobiedziska dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.