Pracownik produkcji w Maisach (m/k)


Helmes Personalservice
Lokalizacja: Maisach , Niemcy
Rodzaj pracy: Pełny etat
Język: niemiecki

Opis stanowiska

  • Montaż artykułów medycznych według schematu
  • Obsługa maszyn do pakowania produktów
  • Etykietowanie i pakowanie produktów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane, ale nie jest konieczne (pracownik zostanie przeszkolony w miejscu pracy)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym: od 6:15 do 16:00 i 11:15 do 20:00 (od poniedziałku do piątku)
  • Dokladność, samodzielność w wykonywaniu obowiązków

CV

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą, obejmującą pełny pakiet socjalny i prawo do urlopu
  • Dodatek urlopowy i premię świąteczną
  • Możliowść dlugoterminowej współpracy
Helmes Personalservice

Firma Helmes Personalservice to największa agencja pracy tymczasowej w Augsburgu, dzialająca na południowoniemieckim rynku od ponad 20 lat. Posiadamy filie nie tylko na terenie Augsburga, ale także w Monachium, Kempten, Dachau, Pforzheim, Donauwörth i Bruchsal.

Dla naszego Klienta w Maisach, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


https://www.helmes-personalservice.de/ https://www.helmes-personalservice.de/

Oferta jest ważna jeszcze 754 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji w Maisach (m/k)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji w Maisach (m/k) w miejscowości: Maisach jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Helmes Personalservice lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji w Maisach (m/k) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji w Maisach (m/k), praca w Maisach dopasowana do Twoich wymagań.Helmes Personalservice praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.