Asystent ds organizacyjnych

Hallmark Events Wynagrodzenie do negocjacji

Hallmark Events od 10 lat przygotowująca i realizująca autorskie projekty szkoleniowe, konferencyjne dla podmiotów sektora publicznego oraz wielu branż sektora komercyjnego poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko:


Oferujemy pracę w dniach pn.-pt., w godzinach 8:30 - 16:30 lub 9:00 – 17:00, polegającą na:

  • wysyłaniu korespondencji faksem,
  • wyszukiwaniu w Internecie lub telefonicznym ustalaniu danych teleadresowych firm oraz osób,
  • wprowadzaniu danych ze stosowną kwalifikacją do systemu,
  • obsłudze zapytań oraz telefonicznym kontakcie z klientem,
  • pracach organizacyjnych przed i w trakcie szkoleń.

Wymagania

Wymagana umiejętność myślenia, rzeczowej rozmowy przez telefon, skrupulatność, dobre tempo, obsługa urządzeń i programów biurowych (m.in.: word, excel, ppt, acrobat reader itp.), płynne poruszanie się po stronach www oraz w biznesowych sieciach społecznościowych, odwaga do pytania o to co jest niezrozumiałe.

Oferujemy

Praca od czerwca, Warszawa - Bielany.

  • kameralny zespół,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i umiejętności,
  • elastyczne zasady współpracy.
Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: List motywacyjny

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Asystent ds organizacyjnych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent ds organizacyjnych w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hallmark Events lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent ds organizacyjnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent ds organizacyjnych, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Hallmark Events praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia