Pracownik budowlany

ELNETSAT sp. z o.o. Wynagrodzenie do negocjacji

Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży, budowy przyłączy, wykonywania instalacji i uruchamiania usług w technologii FTTH (światłowodowej) dla operatora usług multimedialnych.


Zatrudnimy pracowników do wykonywania przyłączy światłowodowych.

Praca polega na odkopaniu zapasu kabla światłowodowego, który jest zasypany w granicy działki, wykonaniu wykopu od granicy działki do budynku, ułożeniu kabla,  przysypaniu, ułożeniu folii ostrzegawczej, zasypaniu wykopu i doprowadzeniu terenu do stanu z przed prac.

Wymagania

Osoby chętne do wykonywania prac.

Mile widziane umiejętności odtwarzania nawierzchni z kostki brukowej, wykonywanie drobnych prac budowlanych (szpachlowanie, malowanie)

Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracu.

Wynagrodzenie stałe plus premia uzależniona od ilości realizowanych zadań.

Pakiet usług telekomunikacyjnych.

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik budowlany

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik budowlany w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ELNETSAT sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik budowlany Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik budowlany, praca w dopasowana do Twoich wymagań.ELNETSAT sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia