Malarz / laminiarz / szlifierz na produkcji, też bez doświadczenia

Lokalizacja: Łozienica , zachodniopomorskie
Praca Malarz / laminiarz / szlifierz na produkcji, też bez doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją kadłubów, pokładów, podłóg do luksusowych łodzi żaglowych i motorowych, znajdującego się w Łozienicy - Goleniowskim Parku Przemysłowym, poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:


Miejsce pracy: ŁozienicaOFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wysokie wynagrodzenie zależne od umiejętności, doświadczenia i stażu
  • Premię motywacyjną
  • Przejrzysty system podwyżek i awansów
  • Wsparcie w organizacji dojazdu
Wymagania


ISTOTNE NA STANOWISKU

  • Zdolności manualne
  • Chęć do nauki
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Gotowość do pracy na trzy zmiany (6-14, 14-22 i 22-6)
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i obsługę suwnic (jednak nie wymagane!)
Oferujemy

GŁÓWNE ZADANIA

W zależności od działu: laminowanie, malowanie, szlifowanie lub prace montażowe przy produkcji luksusowych jachtów
Dbanie o wysoką jakość wykonywanych elementówAPLIKUJ TERAZ, CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!


Więcej informacji udzielam pod numerem 504 862 677 oraz 506 561 585

Oferta jest ważna jeszcze 2117 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Malarz / laminiarz / szlifierz na produkcji, też bez doświadczenia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Malarz / laminiarz / szlifierz na produkcji, też bez doświadczenia w miejscowości: Łozienica jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Malarz / laminiarz / szlifierz na produkcji, też bez doświadczenia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Malarz / laminiarz / szlifierz na produkcji, też bez doświadczenia, praca w Łozienica dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.