Cieśla dachowy + Dekarz

Mega Partners Aalen, Weinsberg, Elmshorn, Weiding, Trewir Wynagrodzenie do negocjacji

Mega Partners jest działającą na rynku polskim  licencjonowaną Agencją Pracy za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3762.

Firma zajmuje się rekrutacją pracowników polskich do pracy w Holandii, Niemczech oraz do innych krajów europejskich. Znajdujemy najlepsze oferty pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w branży metalurgicznej, budowlanej i nie tylko. Oferujemy wysokie zarobki, długoterminowe kontrakty,  zakwaterowanie. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.


Opis stanowiska

Szczegóły Oferty: 
Na kilka projektów na terenie Niemiec, szukamy cieśli dachowych i dekarzy, oraz osób które spełniają te dwie funkcje. Wykonywanie i montaż konstrukcji dachowych, pokrycia dachowe na dachach skośnych i płaskich. Budowa więźby dachowej i pokrycia na podstawie planów. 


Branża: Budownictwo
Miejsce pracy: Niemcy, Aalen, Weinsberg, Elmshorn, Weiding, Trewir

Wymagania

 • 5 letnie doświadczenie na w/w stanowisku pracy;
 • znajomość języka niemieckiego;
 • doświadczenie zawodowe jako cieśla dachowy i/lub dekarz;
 • umiejętność obsługi elektronarzędzi;
 • znajomość rysunku technicznego;
 • własne ubranie robocze, narzędzia;
 • gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec;
 • prawo jazdy kat. B + własny samochód na dojazd do pracy;
 • dobry stan zdrowia, duża sprawność fizyczna.

Oferujemy

 •  pracodawca oferuje wynagrodzenie w wysokości 12,90€ brutto/godzinę oraz 18,00€ dziennej diety przy przepracowaniu co najmniej 8 godzin każdego dnia;
 • istnieje możliwość nadgodzin;
 • prawo jazdy kat. B + własny samochód na dojazd do pracy, koszt dojazdu w gestii pracownika;
 • możliwość rozmowy z pracodawcą przed wyjazdem;
 • kwatera w pełni wyposażona, opłacona przez firmę.


Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762
Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wymagane języki

niemiecki


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Cieśla dachowy + Dekarz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Cieśla dachowy + Dekarz w miejscowości: Aalen, Weinsberg, Elmshorn, Weiding, Trewir jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Mega Partners lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Cieśla dachowy + Dekarz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Cieśla dachowy + Dekarz, praca w Aalen, Weinsberg, Elmshorn, Weiding, Trewir dopasowana do Twoich wymagań.Mega Partners praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Mega Partners


Praca Cieśla dachowy + Dekarz, Aalen, Weinsberg, Elmshorn, Weiding, Trewir

Oferta jest ważna jeszcze 1691 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Analityk Biznesowy

Wrocław, dolnośląskie


Analityk / Analityczka IT

Kielce, świętokrzyskie


DevOps Engineer

Wrocław, dolnośląskie