Operator Maszyn Produkujących Opakowania - b.dobre warunki

Lokalizacja: Murowana Goślina , wielkopolskie
Praca Operator Maszyn Produkujących Opakowania - b.dobre warunki

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U - als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w produkcji jednorazowych opakowań papierowych i plastikowych, poszukujemy osób do pracy w zakładzie w Murowanej Goślinie na stanowisko:


Opis stanowiska


Czy chcesz pracować w innowacyjnej firmie dostarczającej wysokiej jakości nowoczesne opakowania do zastosowań w branży spożywczej; przedsiębiorstwie, w którym bacznie obserwuje się zmieniające się trendy, błyskawicznie reagując, a niejednokrotnie wyprzedzając potrzeby rynku?


Czy chcesz, by efekt Twojej pracy był obecny w domach tysięcy ludzi dokonujących codziennych zakupów spożywczych lub gastronomicznych, nie tylko w Polsce, ale też w Europie?


Jeżeli TAK, aplikuj i dołącz do naszego zespołu!

Wymagania


Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę, wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i umiejętności), szereg dodatków finansowych (miesięczny system premiowy, dodatek za pracę w porze nocnej naliczany co tydzień, dopłatę do poniesionych kosztów dojazdu do pracy), a także pakiet benefitów jak zapomogi świąteczne, system OK.
Gwarantujemy także szkolenie i pomoc we wdrożeniu się do obowiązków.

Oferujemy


Do Twoich zadań należeć będzie obsługa urządzeń produkujących opakowania z tworzyw sztucznych oraz wymiana form w maszynach służących do termoformowania. Praca odbywa się w systemie 3-zmianowym.

Do pracy na stanowisku konieczne jest co najmniej roczne doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych. Zwracać szczególną uwagę będziemy na Kandydatów z wykształceniem mechanicznym, umiejętnościami manualnymi i dbających o detale.APLIKUJ TERAZ i ZMIENIAJ Z NAMI RYNEK OPAKOWAŃ!

Oferta jest ważna jeszcze 821 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator Maszyn Produkujących Opakowania - b.dobre warunki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator Maszyn Produkujących Opakowania - b.dobre warunki w miejscowości: Murowana Goślina jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator Maszyn Produkujących Opakowania - b.dobre warunki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Maszyn Produkujących Opakowania - b.dobre warunki, praca w Murowana Goślina dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.